Tanıtım

 

Nazmi Akpınar Beton, 2008 yılında kurulmuştur. Akpınar Beton; Akpınar Hizmet, Akpınar Proje ve İnşaat, ASB petrol, Karabeyoğlu Petrol, Akpınar Sigorta, Akpınar Medical, Akpınar Lojistik ve Akpınar Gayrimenkul şirketlerinin yer aldığı Akpınar Group’ un bünyesinde yer alan 9 şirketten biridir.

 

Nazmi Akpınar Beton, kendi fonksiyon alanlarında, Akpınar Sanayi Bölgesi ile çevresinin bu gün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılama ve bölgede yer alan kurumların vizyonlarını daha hızlı gerçekleştirmeleri için öncülük etmektedir.

 

Nazmi Akpınar Beton, toplam kalite yönetimi prensipleri çerçevesinde, profesyonel bir anlayışla yönetilmektedir.

İstanbul – Hadımköy’deki Akpınar Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini yürüten Nazmi Akpınar Beton; İstanbul, Akpınar Sanayi Bölgesi ve çevresinde yer alan farklı sektörlerin ihtiyaçlarına, kendine özgü çözümleriyle, çağdaş ve gelişen teknolojiye uygun, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet vermektedir.

 

Nazmi Akpınar Hazır Beton; bölgemizde ihtiyaç duyulan her cins hazır betonu, bünyesinde faaliyet yürüten laboratuvarı sayesinde standartlara uygun yüksek kalitede üretip en kısa süre içinde istenilen yere ulaştırma gayreti içindedir.

 

Akpınar beton, 2008 yılında saatte 200 metreküp hazır beton üretimi yapacak kapasitede inşa edilmiştir. 10.000 m2’lik alan üzerinde; ar-ge, laboratuar, arşiv, satın alma, pazarlama, üretim, sevkiyat, muhasebe ve idari işler üniteli olarak kurulmuştur. Akpınar beton’un kurmuş olduğu tesisler sayesinde; hem kalite, hem maliyet, hem de hız açısından çok önemli kazanımlar sağlanmış, beton günleri yerine beton saatleri başlamıştır. 100 m3/h kapasiteli iki santralin günlük üretimi 4000 m3 tür. Bu santral, sanayi bölgesinde kurulacak sanayi tesislerinin üretim maliyetlerini düşürmek ve inşaat faaliyetlerini teşvik etmek amacı ile inşaa edilmiştir. Üretilen hazır beton; 11 transmikser ve 3 mobil pompa ile hizmete sunulmaktadır.

  
Sayfa Başı