Tesis

 

Akpınar Sanayi Bölgesinde kurduğu santraliyle hazır beton sektörüne giren Nazmi Akpınar Beton, hazır betonda yüksek kaliteyi, çevre bilincini, müşteri  memnuniyetini  ilke edinmiştir. Güvenilir çözümler sunan Akpınar Beton, hazır betonda en kaliteli marka olmayı hedeflemektedir.

 

Nazmi Akpınar Beton, kurulduğu ilk günden itibaren ilkelerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için amatör ruh ve büyük bir gayret ile profesyonelce çalışmaktadır.

 

Günde 4000 m3 kapasiteli santralimiz, son teknoloji laboratuar ekipmanı ve en yeni araç parkı ile müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, günün koşullarına göre yüksek teknolojiyi kullanarak doğru çözümler sunmaktadır. Firmamız; verdiği hizmetin her aşamasında, müşterisinin yanında olmayı temel hizmet prensibi olarak benimsemiştir.

 

Öncelikli hedefimiz; kalite, güven ve sürat ilkemizden yola çıkarak ilgili mevzuat hükümleri ve mesleki prensiplerimiz doğrultusunda yatırımcı ve sanayici firma sahiplerine, hazır beton sektörü ile ilgili en son gelişmeler, değişiklik ve yenilikleri de göz önüne alarak gereken katkıyı en iyi biçimde sağlamaktır.

 

Ülkemizin, özellikle bölgemizin taşıdığı yüksek deprem riski ve yaşadığı acı tecrübeler dikkate alındığında, insanların barındığı yapılarda taşıyıcı sistemin önemi çok büyüktür. Yapıların taşıyıcı sistemini oluşturan beton, kalitesi bakımından tartışılmaz bir öneme sahiptir.  Betonun, yapıda güvenilir bir biçimde işlevini görebilmesi, ancak tasarım, üretim, taşıma, yerleştirme ve bakım aşamalarına gerekli önemin verilmesi ile mümkündür. Kalite zincirinin bu beş halkasına aynı titizlikle tam olarak uyulması halinde, yapılarda istenilen kalitede beton elde edilmiş olur.

 

Kalitede istikrarı temel ilke edinen ve buna bilimsel yönden büyük önem veren firmamız, bilgi ve beceri yönünden nitelikli personel ile yüksek teknolojiye sahip tam otomatik bilgisayar kontrolü tesisimizde nitelikli beton üretmektedir.

 

Santralimizdeki laboratuvarda malzeme ve ürün denetimleri sürekli yapılarak gerekli kalite, kontrol altında tutulmaktadır. Bu denetim ve kontroller konunun en yetkili uzmanları tarafından yürütülmektedir.

 

Üretimde kullanılan hammadde özenle seçilmekte, TSE standartlarına uygun çimento, kum, agrega, kimyasal katkılar ve su kullanılarak kalitenin sürekliliği sağlanmaktadır.

  
Sayfa Başı